
Pærer
OMNILUX PAR-64 28V / 250W SP 100h Aircraft
OMNILUX PAR-64 28V / 250W SP 100h Aircraft findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-64 28V / 250W SP 100h Aircraft | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX PAR-64 28V / 250W SP 100h Aircraft |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 28V |
| EAN | 4026397151138 |
| Produkt-ID | E-88141005 |
| Forhandlerkategorier | Par 64 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-64 28V / 250W SP 100h Aircraft er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
![PHILIPS CDM-T 150W/942 G-12 4200K [Rest kun 8 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2FEuro%2F91014049a.jpg)


