
Pærer
OMNILUX R50 230V/28W E-14 Klar halogen
OMNILUX R50 230V/28W E-14 Klar halogen findes lige nu fra 24 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX R50 230V/28W E-14 Klar halogen | 1-2 hverdage | 49 kr.73 kr. inkl. fragt | 24 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX R50 230V/28W E-14 Klar halogen |
| Effekt | 28W |
| Spænding | 230V |
| Farve | klar |
| EAN | 4026397478617 |
| Produkt-ID | E-92034200 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX R50 230V/28W E-14 Klar halogen er 24 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



