
Pærer
OSRAM 64571 DXX P2/13 R7S RØR 230V- 800W 74 9MM
OSRAM 64571 DXX P2/13 R7S RØR 230V- 800W 74 9MM findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64571 DXX P2/13 R7S RØR - 230V- 800W - 74,9MM | 1-2 hverdage | 49 kr.108 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM 64571 DXX P2/13 R7S RØR - 230V- 800W - 74,9MM |
| Effekt | 800W |
| Spænding | 230V |
| Produkt-ID | lip-8964571 |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64571 DXX P2/13 R7S RØR 230V- 800W 74 9MM er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



