
Pærer
OSRAM 64640 HLX 24V/150W G-6 35 50h
OSRAM 64640 HLX 24V/150W G-6 35 50h findes lige nu fra 39 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64640 HLX 24V/150W G-6,35 50h | 1-2 hverdage | 49 kr.88 kr. inkl. fragt | 39 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM 64640 HLX 24V/150W G-6,35 50h |
| Effekt | 150W |
| Spænding | 24V |
| EAN | 4050300006727 |
| Produkt-ID | E-88288010 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64640 HLX 24V/150W G-6 35 50h er 39 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



