
Pærer
OSRAM 64788 230V/2000W GY-16 400h 3200K
OSRAM 64788 230V/2000W GY-16 400h 3200K findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64788 230V/2000W GY-16 400h 3200K | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM 64788 230V/2000W GY-16 400h 3200K |
| Effekt | 2000W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4008321632173 |
| Produkt-ID | E-88441010 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64788 230V/2000W GY-16 400h 3200K er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



