
Pærer
OSRAM 93728 HPL 575W 240V/575W 300h 3150K
OSRAM 93728 HPL 575W 240V/575W 300h 3150K findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 93728 HPL 575W 240V/575W 300h 3150K | 1-2 hverdage | 49 kr.298 kr. inkl. fragt | 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM 93728 HPL 575W 240V/575W 300h 3150K |
| Effekt | 575W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 4050300461816 |
| Produkt-ID | E-88315010 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 93728 HPL 575W 240V/575W 300h 3150K er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



