
Pærer
OSRAM HPL 575W Long Life 230V 3050K 1500H
OSRAM HPL 575W Long Life 230V 3050K 1500H findes lige nu fra 245 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM HPL 575W Long Life, 230V, 3050K, 1500H | 1-2 hverdage | 49 kr.294 kr. inkl. fragt | 245 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM HPL 575W Long Life, 230V, 3050K, 1500H |
| Effekt | 575W |
| Spænding | 230V |
| Produkt-ID | lip-89HPL575LL |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM HPL 575W Long Life 230V 3050K 1500H er 245 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



