
Pærer
OSRAM Niedervolt Halogen 12V/50W GY-6.35 4000h
OSRAM Niedervolt Halogen 12V/50W GY-6.35 4000h findes lige nu fra 22 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM Niedervolt Halogen 12V/50W GY-6.35 4000h | 1-2 hverdage | 49 kr.71 kr. inkl. fragt | 22 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM Niedervolt Halogen 12V/50W GY-6.35 4000h |
| Effekt | 50W |
| Spænding | 12V |
| EAN | 4058075094277 |
| Produkt-ID | E-88283020 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM Niedervolt Halogen 12V/50W GY-6.35 4000h er 22 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



