
Pærer
OSRAM T29 1200W 240V
OSRAM T29 1200W 240V findes lige nu fra 298 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM T29, 1200W, 240V | 1-2 hverdage | 49 kr.347 kr. inkl. fragt | 298 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM T29, 1200W, 240V |
| Effekt | 1200W |
| Spænding | 240V |
| Produkt-ID | lip-89T29 |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM T29 1200W 240V er 298 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



