
Pærer
Pære OSRAM T25 500W 240V GY-9.5 300h 64670
Pære OSRAM T25 500W 240V GY-9.5 300h 64670 findes lige nu fra 209 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Pære OSRAM T25 500W 240V GY-9.5 300h 64670 | 1-2 hverdage | 49 kr.258 kr. inkl. fragt | 209 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Pære OSRAM T25 500W 240V GY-9.5 300h 64670 |
| Effekt | 500W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 4008321624031 |
| Produkt-ID | E-88384118 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Pære OSRAM T25 500W 240V GY-9.5 300h 64670 er 209 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



