
Pærer
SYLVANIA DXX 240V/800W R7S 79mm 3200K
SYLVANIA DXX 240V/800W R7S 79mm 3200K findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk SYLVANIA DXX 240V/800W R7S 79mm 3200K | 1-2 hverdage | 49 kr.128 kr. inkl. fragt | 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | SYLVANIA |
| Model | SYLVANIA DXX 240V/800W R7S 79mm 3200K |
| Effekt | 800W |
| Spænding | 240V |
| Truss/størrelse | 79mm |
| EAN | 5410288613215 |
| Produkt-ID | E-91100520 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SYLVANIA DXX 240V/800W R7S 79mm 3200K er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



