
Rackskabe & 19" udstyr
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange |
| Kabellængde | 25m |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4018909304552 |
| Produkt-ID | E-30005484 |
| Forhandlerkategorier | Glow/ neon gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 19" LED Array Rack Light 1 U white 87451 PRO
Fra 469 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Network cabinet ECO 32U 800 x 800 mm
4,8Fra 28.464 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" mounting rail for Canovate single wall mount rack 21U
4,8Fra 870 kr.
1forhandler

TECHLY Wall Rack Cabinet 19" 6U prof. 320 Grey Assembled
4,8Fra 3.564 kr.
1forhandler