
Rackskabe & 19" udstyr
ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 cm.
ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 cm. findes lige nu fra 409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.458 kr. inkl. fragt | 409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 cm. |
| Kabellængde | 37 cm |
| EAN | 4026397686449 |
| Produkt-ID | E-30100846 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 cm. er 409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE Fixed shelf for racks with a depth of 600 mm
4,8Fra 1.074 kr.
1forhandler

Adam Hall Cross-head Screw M6 x 12 5417
Fra 149 kr.
1forhandler

Showgear Hylde til pro metal udstyr rack 2 unit
Fra 319 kr.
1forhandler

Adam Hall Dobbelt rackliste. Sort. 45 unit Heavy duty. 2 huller pr. unit
Fra 299 kr.
1forhandler