
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 1 unit
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 1 unit findes lige nu fra 86,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade. Alu. 1 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.135,75 kr. inkl. fragt | 86,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade. Alu. 1 unit |
| EAN | 4049521016097 |
| Produkt-ID | A-8721 |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade. Alu. 1 unit er 86,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon 19" rack. Åben ramme. 29 4 cm dyb. 9 unit
Fra 469 kr.
1forhandler

CANOVATE Network cabinet / wall rack 10 inch 6U assembled
4,8Fra 2.844 kr.
1forhandler

Adam Hall 19'' Schuko strømskinne. Vendbar. 1 unit. 7 stik
Fra 349 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" SOHO Wallmount Cabinet 15U 550 mm depth grey assembled
4,8Fra 7.328 kr.
1forhandler