
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 4 unit
Adam Hall 19" blændplade. Alu. 4 unit findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade. Alu. 4 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade. Alu. 4 unit |
| EAN | 4049521016455 |
| Produkt-ID | A-8724 |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade. Alu. 4 unit er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Rackmøtrikker til stål rackliste (1 5 mm.) M6. 100 stk.
Fra 299 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 9U 600 x 560 mm blac
4,8Fra 9.414 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" PDU with 9 EU sockets with switch
4,8Fra 930 kr.
1forhandler

Showgear Blank Panel 2 -segmenter
Fra 29 kr.
1forhandler