
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade med børste og kant. Stål. 1 unit
Adam Hall 19" blændplade med børste og kant. Stål. 1 unit findes lige nu fra 159 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade med børste og kant. Stål. 1 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.208 kr. inkl. fragt | 159 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade med børste og kant. Stål. 1 unit |
| EAN | 4049521100963 |
| Produkt-ID | A-87221BRUSH |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade med børste og kant. Stål. 1 unit er 159 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Consolidation point box 8-port desk/wall/rail mounting
4,8Fra 638 kr.
1forhandler

Adam Hall Padded organiser bag for cables and accessories size L 19" Adam Hall Cables
Fra 329 kr.
1forhandler

Caymon rack til vægmontering 10 5". 45 cm. dyb. 6 unit.
Fra 1.329 kr.
1forhandler

Adam Hall Heavy duty rackliste. 10 unitSort. Adam Hall 61535B10
Fra 49 kr.
1forhandler