
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade med kant. Med plastikstrip til labels. Stål. ½ unit
Adam Hall 19" blændplade med kant. Med plastikstrip til labels. Stål. ½ unit findes lige nu fra 61,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade med kant. Med plastikstrip til labels. Stål. ½ unit | 1-2 hverdage | 49 kr.110,75 kr. inkl. fragt | 61,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade med kant. Med plastikstrip til labels. Stål. ½ unit |
| Materiale | plastik |
| EAN | 4049521541230 |
| Produkt-ID | A-872205LBL |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade med kant. Med plastikstrip til labels. Stål. ½ unit er 61,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon M8 eyebolt sæt med 4 stk længde 35mm 140 kg
Fra 69 kr.
1forhandler

Monacor Stikpanel til 6 D-size stik (XLR Speakon Powercon mv.). Stål. 1 unit
Fra 97 kr.
1forhandler

Roadinger Effekt rack. 6 unit. 24 cm. dyb
Fra 1.359 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" mounting rail for Canovate single wall mount rack 18U
4,8Fra 2.146 kr.
1forhandler