
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" blændplade. Stål. 3 unit
Adam Hall 19" blændplade. Stål. 3 unit findes lige nu fra 86 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" blændplade. Stål. 3 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.135 kr. inkl. fragt | 86 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" blændplade. Stål. 3 unit |
| EAN | 4049521016448 |
| Produkt-ID | A-8723STL |
| Forhandlerkategorier | 19" Blændplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" blændplade. Stål. 3 unit er 86 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink 19" cable management bar with 4 metal brackets and brush strip
4,8Fra 390 kr.
1forhandler

Showgear Åben Metal Rack 20U
Fra 1.929 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 6U 600 x 560 mm blac
4,8Fra 8.460 kr.
1forhandler

Caymon CASY125 1 space plade 2 x XLR hun > 3-pin
Fra 149 kr.
1forhandler