
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 2 unit
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 2 unit findes lige nu fra 139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 2 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.188 kr. inkl. fragt | 139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 2 unit |
| Materiale | metal |
| EAN | 4049521017322 |
| Produkt-ID | A-87446 |
| Forhandlerkategorier | 19" Beskyttelse |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 2 unit er 139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" SOHO Wallmount Cabinet 9U 550 mm depth black assembled
4,8Fra 6.090 kr.
1forhandler

Rackskrue sæt med skive og møtrik. M6 for stål liste (2 0 mm.)
Fra 21,95 kr.
1forhandler

Showgear Blank Panel 1 -segment
Fra 29 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch panel 19" Cat.6 24-port unshielded
4,8Fra 1.194 kr.
1forhandler