
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 3 unit
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 3 unit findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 3 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.198 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 3 unit |
| Materiale | metal |
| EAN | 4049521017339 |
| Produkt-ID | A-87447 |
| Forhandlerkategorier | 19" Beskyttelse |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med metalgitter. 3 unit er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" Cantilever shelf front screw fixing d=400 mm Light
4,8Fra 1.032 kr.
1forhandler

CANOVATE Network cabinet / wall rack 10 inch 6U assembled
4,8Fra 2.844 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Network cabinet ECO 22U 600 x 800 mm
4,8Fra 22.126 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cable management panel 1U with 360° rotating detachable
4,8Fra 202 kr.
1forhandler