
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots 87407 V
Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots 87407 V findes lige nu fra 599 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots - 87407 V | 1-2 hverdage | 49 kr.648 kr. inkl. fragt | 599 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots - 87407 V |
| Spænding | 87407 V |
| Rackstørrelse | 1 U |
| EAN | 4049521017162 |
| Produkt-ID | A-87407V |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Housing 1 U rackmount with Vent Slots 87407 V er 599 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



