
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Mains Power Strip 6 Sockets 3 Circuits 87473
Adam Hall 19" Mains Power Strip 6 Sockets 3 Circuits 87473 findes lige nu fra 1.449 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall 19" Mains Power Strip 6 Sockets, 3 Circuits - 87473 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.498 kr. inkl. fragt | 1.449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Mains Power Strip 6 Sockets, 3 Circuits - 87473 |
| Spænding | 400 V |
| Rackstørrelse | 1 U |
| EAN | 4008224513456 |
| Produkt-ID | A-87473 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Mains Power Strip 6 Sockets 3 Circuits 87473 er 1.449 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


