
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets French Connectors 87478
Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets French Connectors 87478 findes lige nu fra 479 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets, French Connectors - 87478 | 1-2 hverdage | 49 kr.528 kr. inkl. fragt | 479 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets, French Connectors - 87478 |
| EAN | 4049521103803 |
| Produkt-ID | A-87478 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Mains Power Strip 8 Sockets French Connectors 87478 er 479 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LD Systems LD 19" 8-Channel Splitter/Mixer MS 828
Fra 1.669 kr.
1forhandler
Adam Hall Mounting Kit for two 19" Units with Hex Nuts M6 Adam Hall 19" Parts
Fra 42 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Optical distribution frame sliding type light grey em
4,8Fra 1.860 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 21U 600 x 560 mm
4,8Fra 14.738 kr.
1forhandler