
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit |
| EAN | 4049521465765 |
| Produkt-ID | A-872205STLV |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. ½ unit er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

482 mm (19") document drawer 2 RU RCS-52/SW
Fra 1.499 kr.
1forhandler

Caymon 19 rackskab 18 unit uden låge
Fra 2.909 kr.
1forhandler

Neutrik 19'' Schuko strømskinne med afbryder. 1 unit. 7 stik + Powercon ind/ ud på front
Fra 549 kr.
1forhandler

Caymon CASY104 1 space vinklet plade 1 x D size hul
Fra 49 kr.
1forhandler