
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 1 unit
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 1 unit findes lige nu fra 54 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 1 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.103 kr. inkl. fragt | 54 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 1 unit |
| Kabellængde | 88 cm |
| EAN | 4049521016301 |
| Produkt-ID | A-87221VR |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 1 unit er 54 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SKB Roto-molded 10U Top Mixer Rack SKB 1SKB-R100 Roto 10U Mixer Rack
Fra 3.349 kr.
1forhandler

Roadinger Effekt rack. 5 unit. 40 cm. dyb
Fra 1.269 kr.
1forhandler

19" strømskinne m/dansk jord. Vendbar. 1 Unit. 8 stik
Fra 369 kr.
1forhandler

Showgear Netværksskab med gitterdør RCA-FSM-22 22U
Fra 3.949 kr.
1forhandler