
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 2 unit
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 2 unit findes lige nu fra 86,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 2 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.135,50 kr. inkl. fragt | 86,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 2 unit |
| Kabellængde | 210 cm |
| EAN | 4049521016370 |
| Produkt-ID | A-87222VR |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 2 unit er 86,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



