
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit findes lige nu fra 109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.158 kr. inkl. fragt | 109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit |
| Kabellængde | 320 cm |
| EAN | 4049521089671 |
| Produkt-ID | A-87223VR |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit er 109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" Optical distribution frame sliding type light grey em
4,8Fra 1.860 kr.
1forhandler

LOGILINK 10" SOHO wallmount enclosure 4U 312 x 300 mm assembled gre
4,8Fra 3.294 kr.
1forhandler

Showgear Netværksskab med glasdør RCA-WMH-9 9U
Fra 2.019 kr.
1forhandler

Roadinger 19" Metal rack. Åbent. 16 Unit
Fra 2.309 kr.
1forhandler