
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit
Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit findes lige nu fra 85,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.134,75 kr. inkl. fragt | 85,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit |
| EAN | 4049521016363 |
| Produkt-ID | A-87222VH |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit er 85,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

IMG 482 mm (19") mounting bracket set RM/MXR-80
Fra 201 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 9U 600 x 560 mm blac
4,8Fra 9.414 kr.
1forhandler

CANOVATE Cable guide brush strip for wallmount racks 2 pcs.
4,8Fra 384 kr.
1forhandler

Caymon 19" åben rackstativ. Justerbar vinkel. 6 unit
Fra 759 kr.
1forhandler