
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 8-Outlet 19" Rackmount Power Strip With Dual USB Charging Ports And On/Off Switch 87471 USB
Adam Hall 8-Outlet 19" Rackmount Power Strip With Dual USB Charging Ports And On/Off Switch 87471 USB findes lige nu fra 559 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall 8-Outlet 19" Rackmount Power Strip With Dual USB Charging Ports And On/Off Switch - 87471 USB | 1-2 hverdage | 49 kr.608 kr. inkl. fragt | 559 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 8-Outlet 19" Rackmount Power Strip With Dual USB Charging Ports And On/Off Switch - 87471 USB |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 4049521196829 |
| Produkt-ID | A-87471USB |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 8-Outlet 19" Rackmount Power Strip With Dual USB Charging Ports And On/Off Switch 87471 USB er 559 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



