![Adam Hall 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2Fah%2F8657_1.jpg)
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage]
Adam Hall 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage] findes lige nu fra 119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage] | 1-2 hverdage | 49 kr.168 kr. inkl. fragt | 119 kr. Før 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage] |
| Rackstørrelse | 2 U |
| EAN | 4049521577888 |
| Produkt-ID | R-8657 |
| Forhandlerkategorier | Half rack 9,5" |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 9.5" Rackhylde. 2 Unit [Kun 1 tilbage] er 119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear 19" stikpanel 1 unit til 8 XLR -stik (D -størrelse)
Fra 59 kr.
1forhandler

LOGILINK Mini patch panel Cat.6 STP 8-port half unit height
4,8Fra 818 kr.
1forhandler

Caymon CASY151 1 space 1 x VGA & Minijack gennemføring
Fra 119 kr.
1forhandler

Roadinger 19" Metal rack. Åbent. 22 Unit
Fra 2.929 kr.
1forhandler