
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 5 cm.
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 5 cm. findes lige nu fra 289 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37,5 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.338 kr. inkl. fragt | 289 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37,5 cm. |
| Kabellængde | 37,5 cm |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 4049521018015 |
| Produkt-ID | A-87552 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 37 5 cm. er 289 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 21U 600 x 560 mm
4,8Fra 14.738 kr.
1forhandler

LOGILINK 10" SOHO wallmount enclosure 8U 312 x 300 mm assembled gre
4,8Fra 3.956 kr.
1forhandler

ORG MAKERS BRAND Robust rack i metal til væg 19" 6 units. RACK-6W
Fra 3.089 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cable management bar 1U with 5 fixed steel brackets gre
4,8Fra 294 kr.
1forhandler