
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37 5 cm.
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37 5 cm. findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37,5 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37,5 cm. |
| Kabellængde | 37,5 cm |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 4049521465802 |
| Produkt-ID | A-87554 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37 5 cm. er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Heavy duty rackliste. 3 unitSort. Adam Hall 61535B3
Fra 20,50 kr.
1forhandler

Caymon 1 unit rackpanel for 6 bøsninger m/aflastning
Fra 169 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 6U 540 x 400 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 4.644 kr.
1forhandler

Showgear 19'' Schuko strømskinne med afbryder. 1 unit. 8 stik for + 8 stik bag
Fra 759 kr.
1forhandler