
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm.
Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm. findes lige nu fra 469 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.518 kr. inkl. fragt | 469 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm. |
| Kabellængde | 30 cm |
| EAN | 4049521018152 |
| Produkt-ID | A-8759 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 4 unit. Dybde 30 cm. er 469 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Rolls RM82 Rackmonterbar 8-kanals monomixer 1 unit
Fra 3.559 kr.
1forhandler

SHOWGEAR LoadMaster Rack Shelf for 8x series For LoadMaster Rack 8x16 & 8x18
Fra 2.509 kr.
1forhandler

Adam Hall L-vinkel. 19 x 30 mm.
Fra 4,50 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" standing server cabinet 26U 800x1000 mm
4,8Fra 47.648 kr.
1forhandler