
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey 580813
Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey 580813 findes lige nu fra 13,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey - 580813 GREY | 1-2 hverdage | 49 kr.62,50 kr. inkl. fragt | 13,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey - 580813 GREY |
| Kabellængde | 20 m |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4049521178573 |
| Produkt-ID | A-580813GREY |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall Accessories |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey 580813 er 13,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

IMG Stage Line Mixer MMX-602/SW IMG STAGE LINE
Fra 2.909 kr.
1forhandler

Caymon rack til vægmontering 600 mm dyb 6 unit
Fra 2.659 kr.
1forhandler

Adam Hall Medium Anti-Vibration Buffer for 87700 19" Shock Mount Frame 87711
Fra 169 kr.
1forhandler

LogiLink 19" vertical wall mount bracket / under desk mount 4 U
4,8Fra 1.546 kr.
1forhandler