
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black 580819 BLK
Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black 580819 BLK findes lige nu fra 16 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black - 580819 BLK | 1-2 hverdage | 49 kr.65 kr. inkl. fragt | 16 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black - 580819 BLK |
| Kabellængde | 20 m |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4049521178511 |
| Produkt-ID | A-580819BLK |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall Accessories |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black 580819 BLK er 16 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon 1 unit rackpanel m/børste åbning til kabler
Fra 139 kr.
1forhandler

SKB 4 units frontmontering. SKB-R104
Fra 3.969 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Heavy duty shelf for racks with a depth of 1200mm
4,8Fra 3.976 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Fully loaded optical distribution frame (ODF) SC-DX 12 P
4,8Fra 5.204 kr.
1forhandler