Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Particle Board Screw 12 mm black Adam Hall 19" Parts
Adam Hall Particle Board Screw 12 mm black Adam Hall 19" Parts findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Particle Board Screw 12 mm black - Adam Hall 19" Parts | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Particle Board Screw 12 mm black - Adam Hall 19" Parts |
| Truss/størrelse | 12 mm |
| EAN | 4049521010880 |
| Produkt-ID | A-5544BLK |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Particle Board Screw 12 mm black Adam Hall 19" Parts er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon Flying steel 4mm 75 cm
Fra 49 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" blændplade med kant. Stål. 4 unit
Fra 109 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Sliding shelf for racks with a depth of 1200 mm
4,8Fra 4.726 kr.
1forhandler

LogiLink 19" PDU 7-way German socket with line filter and overload protection
4,8Fra 1.350 kr.
1forhandler