Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Particle Board Screw 19 mm black Adam Hall 19" Parts
Adam Hall Particle Board Screw 19 mm black Adam Hall 19" Parts findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Particle Board Screw 19 mm black - Adam Hall 19" Parts | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Particle Board Screw 19 mm black - Adam Hall 19" Parts |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4049521010873 |
| Produkt-ID | A-5541BLK |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Particle Board Screw 19 mm black Adam Hall 19" Parts er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" Mounting rail 15 U for Canovate SOHO wall rack 1 pc.
4,8Fra 864 kr.
1forhandler

Roadinger Combo rack på hjul. Professionel. 20 unit
Fra 6.149 kr.
1forhandler

Canovate Fixed shelf for racks with a depth of 1200 mm
4,8Fra 1.906 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Network cabinet ECO 22U 600 x 800 mm
4,8Fra 22.126 kr.
1forhandler