
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Pull-Out Rail Set Steel 350 mm max. 25 kg Adam Hall Hardware
Adam Hall Pull-Out Rail Set Steel 350 mm max. 25 kg Adam Hall Hardware findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Pull-Out Rail Set, Steel 350 mm, max. 25 kg - Adam Hall Hardware | 1-2 hverdage | 49 kr.178 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Pull-Out Rail Set, Steel 350 mm, max. 25 kg - Adam Hall Hardware |
| EAN | 4049521659874 |
| Produkt-ID | A-87364 |
| Forhandlerkategorier | Diverse 19" |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Pull-Out Rail Set Steel 350 mm max. 25 kg Adam Hall Hardware er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Rackskrue sæt med skive og møtrik. M6 for alu liste (3 5 mm.)
Fra 19,95 kr.
1forhandler

Caymon CASY125 1 space plade 2 x XLR hun > 3-pin
Fra 149 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 21U 600 x 560 mm
4,8Fra 14.738 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cantilever shelf front screw fixing d=150 mm
4,8Fra 550 kr.
1forhandler