
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Rack Strip aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter
Adam Hall Rack Strip aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter findes lige nu fra 229 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Rack Strip aluminium - Adam Hall 19" Parts - 2x2 meter | 1-2 hverdage | 49 kr.278 kr. inkl. fragt | 229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Rack Strip aluminium - Adam Hall 19" Parts - 2x2 meter |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 4049521013096 |
| Produkt-ID | A-6169 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Rack Strip aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter er 229 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



