
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Rack Table Leg Set 75 78 cm 87990
Adam Hall Rack Table Leg Set 75 78 cm 87990 findes lige nu fra 469 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Rack Table Leg Set 75 - 78 cm - 87990 | 1-2 hverdage | 49 kr.518 kr. inkl. fragt | 469 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Rack Table Leg Set 75 - 78 cm - 87990 |
| Kabellængde | 78 cm |
| Truss/størrelse | 30 mm |
| EAN | 4049521018435 |
| Produkt-ID | A-87990 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall Hardware |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Rack Table Leg Set 75 78 cm 87990 er 469 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 6U 540 x 550 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 5.318 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 12U 600 x 560 mm
4,8Fra 10.464 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" standing network cablinet 42U 600 x 600 mm
4,8Fra 29.918 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" SOHO Wallmount Cabinet 6U 550 mm depth grey assembled
4,8Fra 5.250 kr.
1forhandler