
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Separating Web deep for 19" Drawers 2 U 87402 P2
Adam Hall Separating Web deep for 19" Drawers 2 U 87402 P2 findes lige nu fra 54,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Separating Web deep for 19" Drawers 2 U - 87402 P2 | 1-2 hverdage | 49 kr.103,75 kr. inkl. fragt | 54,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Separating Web deep for 19" Drawers 2 U - 87402 P2 |
| Rackstørrelse | 2 U |
| EAN | 4049521017056 |
| Produkt-ID | A-87402P2 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Separating Web deep for 19" Drawers 2 U 87402 P2 er 54,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Rackskrue sæt med skive og møtrik. M6 for stål liste (2 0 mm.)
Fra 21,95 kr.
1forhandler

Neutrik 19'' Schuko strømskinne med afbryder. 1 unit. 7 stik + Powercon ind/ ud på front
Fra 549 kr.
1forhandler

CANOVATE 19"" standing network cablinet 16U 600 x 800 mm
4,8Fra 24.624 kr.
1forhandler

Amphenol Socapex 19-pin han-chassis-stik
Fra 1.059 kr.
1forhandler