
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Sliding Rack Strip System aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter
Adam Hall Sliding Rack Strip System aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter findes lige nu fra 239 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Sliding Rack Strip System aluminium - Adam Hall 19" Parts - 2x2 meter | 1-2 hverdage | 49 kr.288 kr. inkl. fragt | 239 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Sliding Rack Strip System aluminium - Adam Hall 19" Parts - 2x2 meter |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 4049521013010 |
| Produkt-ID | A-6161 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall 19" Parts |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Sliding Rack Strip System aluminium Adam Hall 19" Parts 2x2 meter er 239 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



