
Rackskabe & 19" udstyr
Boya vindpels til shotgunmikrofon Ø = 19-23 mm L = 80 mm
Boya vindpels til shotgunmikrofon Ø = 19-23 mm L = 80 mm findes lige nu fra 119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Boya vindpels til shotgunmikrofon Ø = 19-23 mm L = 80 mm | 1-2 hverdage | 49 kr.168 kr. inkl. fragt | 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Boya |
| Model | Boya vindpels til shotgunmikrofon Ø = 19-23 mm L = 80 mm |
| Truss/størrelse | 23 mm |
| EAN | 6971008021875 |
| Produkt-ID | BY-P80 |
| Forhandlerkategorier | Vindhætter til mikrofoner |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Boya vindpels til shotgunmikrofon Ø = 19-23 mm L = 80 mm er 119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



