
Rackskabe & 19" udstyr
CANOVATE Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet
CANOVATE Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet findes lige nu fra 6.300 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet, grey | 1-3 dage | 39 kr.6.339 kr. inkl. fragt | 6.300 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | CANOVATE |
| Model | CANOVATE Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet, grey |
| Opløsning | 600 x 800 |
| Truss/størrelse | 90 mm |
| EAN | 8698800001536 |
| Produkt-ID | 4494 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for CANOVATE Plinth 600 x 800 x 90 mm standing cabinet er 6.300 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SKB Roto-molded 10U Top Mixer Rack SKB 1SKB-R100 Roto 10U Mixer Rack
Fra 3.349 kr.
1forhandler

LD Systems LD 19" 4-Zone Mixer 3U ZONE 624
Fra 4.189 kr.
1forhandler

Roadinger Combo rack med sidebord. Professionel. 16 + 8 + 4 unit
Fra 6.149 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 9U 600 x 560 mm
4,8Fra 9.414 kr.
1forhandler