
Rackskabe & 19" udstyr
CANOVATE Plinth 800 x 800 x 90 mm standing cabinet
CANOVATE Plinth 800 x 800 x 90 mm standing cabinet findes lige nu fra 6.826 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Plinth 800 x 800 x 90 mm standing cabinet, black | 1-3 dage | 39 kr.6.865 kr. inkl. fragt | 6.826 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | CANOVATE |
| Model | CANOVATE Plinth 800 x 800 x 90 mm standing cabinet, |
| Opløsning | 800 x 800 |
| Truss/størrelse | 90 mm |
| EAN | 8698800001604 |
| Produkt-ID | 4495 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for CANOVATE Plinth 800 x 800 x 90 mm standing cabinet er 6.826 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 19'' Schuko strømskinne. Vendbar. 1 unit. 7 stik
Fra 349 kr.
1forhandler

Adam Hall Separating Web transverse for 19" Drawers 2 U 87402 P1
Fra 54,75 kr.
1forhandler

LogiLink 19" vertical wall mount bracket / under desk mount 4 U
4,8Fra 1.546 kr.
1forhandler

SKB Fly Rack 4U SKB 3i-2217M124U FlyRack
Fra 6.269 kr.
1forhandler