
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 12 unit. Justerbar dybde 50-80 cm.
Caymon 19" rack. Åben ramme. 12 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. findes lige nu fra 1.859 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 12 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.908 kr. inkl. fragt | 1.859 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 12 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. |
| Kabellængde | 80 cm |
| EAN | 5414795043398 |
| Produkt-ID | CY-OPR512A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 12 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. er 1.859 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Heavy duty rackliste. 3 unitSort. Adam Hall 61535B3
Fra 20,50 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 6U 600 x 560mm
4,8Fra 8.454 kr.
1forhandler

OMNITRONIC EM-312 Entertainment Mixer
Fra 1.689 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" SOHO wall cabinet 6U 540 x 550 mm flatpack (disassemb
4,8Fra 5.318 kr.
1forhandler