
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 12 unit
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 12 unit findes lige nu fra 1.529 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 12 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.1.578 kr. inkl. fragt | 1.529 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 12 unit |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 45 cm |
| EAN | 5414795042643 |
| Produkt-ID | CY-OPR312A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 12 unit er 1.529 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

CANOVATE 19" Wallmounted single-section cabinet 12U 600 x 560 mm
4,8Fra 10.464 kr.
1forhandler

Showgear Montering Set 100x skruebolt møtrik og beskyttelsesring
Fra 179 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 2 unit
Fra 229 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack til montering under bord/ hylde. 1 unit
Fra 159 kr.
1forhandler