
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit findes lige nu fra 1.869 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.1.918 kr. inkl. fragt | 1.869 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 45 cm |
| EAN | 5414795042650 |
| Produkt-ID | CY-OPR318A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 18 unit er 1.869 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Shrinking Tube Size: Ø voor krimp 19 0 mm
4,8Fra 820 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og lodrette riller. Stål. 1 unit
Fra 53,50 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" Sliding shelf for racks with a depth of 1000 mm
4,8Fra 4.028 kr.
1forhandler

SHOWGEAR LoadMaster Rack 6x16 600 x 1600 x 1600 mm
Fra 6.989 kr.
1forhandler