
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit findes lige nu fra 1.189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.1.238 kr. inkl. fragt | 1.189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 45 cm |
| EAN | 5414795041612 |
| Produkt-ID | CY-OPR303A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit er 1.189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon CASY202 2 space ventileret blændplade
Fra 49 kr.
1forhandler

Caymon M8 eyebolt sæt med 4 stk længde 35mm 140 kg
Fra 69 kr.
1forhandler

Adam Hall Stikpanel til 24 D-size stik (XLR Speakon Powercon mv.). Stål. 2 unit
Fra 99 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cable management L-type 1U with side metal holder blac
4,8Fra 248 kr.
1forhandler