
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 6 unit
Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 6 unit findes lige nu fra 1.259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 6 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.1.308 kr. inkl. fragt | 1.259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 6 unit |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 45 cm |
| EAN | 5414795042629 |
| Produkt-ID | CY-OPR306A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 6 unit er 1.259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink 19" PDU 16-way German socket with overload protection and switch
4,8Fra 1.748 kr.
1forhandler

Showgear Åben Metal Rack 40U
Fra 2.909 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Fully loaded optical distribution frame (ODF) SC-DX 24 P
4,8Fra 9.520 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack til montering under bord/ hylde. 1 unit
Fra 159 kr.
1forhandler